ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (8/4)

96

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (8/4) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 6 – 4

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 6 – 0

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 3 – 4

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 – 8

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ (16 ΟΜΑΔΩΝ)  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 1 – 3

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 0 – 1

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 5 – 1

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 2 – 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 – 0

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 3

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ : 0 – 0

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ (2) : 1 – 5

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 2

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ : 3 – 0

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 3

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ (16 ΟΜΑΔΩΝ)  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 2 – 0

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ ΜΙΚΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 1 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 2

ΒΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 2 – 3

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΣΤΩΝ (1) – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 4 – 2

ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 – 0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (3) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 2

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΑΙΝΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : 3 – 1

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 0 – 2

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 3 – 0

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – BARCELONICA : 0 – 2

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 2 – 2

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 – 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 3 – 0

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ : 1 – 1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 6 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 4

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 0

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 3 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 0

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 1 – 2

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 5 – 2

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 5 – 2

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 2 – 3

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 1

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 1

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 0 – 5

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 : 0 – 2

ΣΑΝΤΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 5 – 2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 12

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 5 – 2

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 0 – 3

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 – 1

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 0

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 4 – 1

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 1 – 4

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 1 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 – 4

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 4 – 2

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 – 3

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 4

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 0 – 1

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 2 – 6

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 4 – 2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 0

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 6 – 1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1 : 2 – 3

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-20)  

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 2

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 : 2 – 5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 21-24) 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 4 – 1

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-28)  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 4

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 1 – 1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 29-32)  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 1 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 3 – 0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 33-36)  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ : 3 – 2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 8

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 3 – 0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 7 – 3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 5 – 0

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟΔ : 1 – 0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 7 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ : 8 – 1

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 4 – 2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 9 – 1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) : 3 – 3