ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (19 & 22/4)

87

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για την Τετάρτη 19 και το Σάββατο 22 Απριλίου.
Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.


ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 ( 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :19.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :16.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 – (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :17.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα : 18.00

ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα : 17.00

ΠΑΟΚ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 13.00

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 ( Επαναληπτικοί)

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ ΜΙΚΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΧΟΡΤΟ) ώρα : 11.00

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 12.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :13.30

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :12.00

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα :12.00

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Πανόραμα
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :12.00

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1 αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ0

Ηφαιστος – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41- 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00

ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :11.00

 

 

ΝΕΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΕ Πυλαίας – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΜΑΒΟΛΗ)

Θερμαϊκός Θέρμης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα :10.00

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :15.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 – (Επαναληπτικοί)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :12.00

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 16.00

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ 2004 ——————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04 2016
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :15.00

 

 

ΠΑΙΔΩΝ- Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :09.00

 

 

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ–(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00

 

 

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων)1ος ΟΜΙΛΟΣ –(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ- (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Κισσός Χορτιάτη – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα :12.00

 

 

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ–(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Πανόραμα – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα :14.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30

Μπέμπηδες 2000 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :13.30

Ντίνος Κούης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :09.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1 – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ(29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Εθνικός Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Κούδας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 Β ΦΑΣΗ (32 ΟΜΑΔΩΝ)
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :10.00

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: – ώρα :08.55

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΟ Μεσήμβριας – Σάντος: – ώρα :16.20

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA: – ώρα :14.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Μπέμπηδες 2000 – Μπέμπηδες Ιωνίας: – ώρα :14.00

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Ντίνος Κούης: – ώρα :10.15

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

Αίας Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005: – ώρα :15.10

ΠΑΟΔ – ΜΑΣ Αγχιάλου: – ώρα :17.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Ηλιούπολης: – ώρα :11.05

ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :11.05

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Ακρίτες Συκεών – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ: – ώρα :08.55

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Κολχικού: – ώρα :10.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΠΑΟΚ 2006 – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα :12.45

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΕ Φαλήρου: – ώρα :11.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΑΕ Νέων Σίνδου – Δόξα Αδένδρου: – ώρα :

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004: – ώρα :12.10