ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (29/4)

92

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σάββατο 29 Απριλίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (18η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ      3 – 0 A.A.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑ

Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ

Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

Ακαδημία Ποδ/ρου Νεάπολης (1) – Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας
Γήπεδο ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Νικητή ( Άρης Θες/νικης – Μπέμπηδες 2000)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ     ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 5 – 8) ( Πρώτοι αγώνες) ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ 27-4-2017

 

 

ΝΕΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 9 – 16) ( Πρώτοι αγώνες)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ           ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

TOP TRE TESTE (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑ     ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ         ώρα :10.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ

ΡΕΠΟ : ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ         ώρα :09.00

Αίας Ευόσμου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          3 – 0 Α.Α.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ)          ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ         ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

Ήφαιστος – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛ)      ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ   ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Μαραθώνας 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς – Νικόπολη ΑΜΣ 3 – 0 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ιωνικός
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ)         ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Μακεδόνες Γέφυρας               0 – 3 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

Νίκη Ευκαρπίας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ        ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ : ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (9η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (13η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2003
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (16η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – Σάντος
Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ            ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (18η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2002 – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (14η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Κουλούρας – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (17η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ            ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (2) – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (19η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιου 2003 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ)         ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2004 – Νικητή ( ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 5 – 8) ( Πρώτοι αγώνες) ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ 27-4-2017

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 9 – 16) ( Πρώτοι αγώνες)

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ρετζικίου ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-2017
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ)        ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ.Π.ΜΕΛΑ – ΒΑΟ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛ)      ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ

Μακεδονικός – ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ —————– ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ          ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

BARCELONICA – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Έσπερος Τερψιθέας – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ

ΑΕ Νέων Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης —— ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ      ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αχιλλέας Τριανδρίας 0 – 3 Α.Α.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ    ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ελπίδας ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-217
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ     ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

Πανόραμα – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ)          ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός 3 – 0 α/α

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ            ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΜΟΔΙΟΥ        ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

ΡΕΠΟ : ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ : ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – (ΦΑΣΗ 8 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2004 – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2005 —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 3-5-2017
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ         ώρα :12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΤΡΙΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ         ώρα : 13.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – Αστέρια
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)    3 – 0 Α.Α.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΕΡΙΝΙΔΗ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Εθνικός Πυλαίας 0 – 3 α/α

ΑΤΕΡΜΩΝ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ)   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Εθνικός Ευόσμου – ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005     0 – 3 α/α