ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (29/4)

96

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (29/4) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – Ε ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΙΚΡΑΣ : 3 – 0

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 0 – 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 0

TOP TRE TESTE (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – ΘΕΣΕΙΣ 5-8

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝΕ : 3 – 2

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Δ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 4 – 1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 5 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ : 2 – 0

ΒΑΟ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 0

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 10 – 1

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 14 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 2 – 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – Ε ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΙΚΡΑΣ : 3 – 0

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 0 – 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 0

TOP TRE TESTE (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Ε ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 4 – 4

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 – 1

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ.Π.ΜΕΛΑ – ΒΑΟ : 1 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 0

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 3

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 4 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 2

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 6

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (2) : 4 – 1

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 6 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ : 3 – 0

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 3 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 4 – 2

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 2 – 2

ΑΙΝΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 1 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 6 – 0

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

BARCELONICA – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 2 – 4

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 7 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 1 – 1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 0 – 5

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 2 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 8 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 – 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 7 – 5

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 4 – 3

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 4 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ – FC ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 : 3 – 4

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 4 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) : 0 – 9

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 3 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 9

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ : 1 – 4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 6 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 0

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 0

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 – 0

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 3 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 2 – 8

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 6 – 0

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 2 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-20)  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 3

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 21-24)  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 6 – 0

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-28)  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 5 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 29-32) 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 3

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 33-36) 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 4 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 2

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ : 1 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 2 – 2

ΣΑΝΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 5 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 6

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΠΑΟΔ : 2 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 4

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟΚ 2006 : 3 – 3

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 : 3 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 4 – 1

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) : 0 – 3