ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (13 & 14/5)

103

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 13-14 Μαΐου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (17η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Σάντος
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 5 – 8) (Δεύτερος αγώνας) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Μίκρας
Γήπεδο ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ             ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ)       ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΑΕ Φιλύρου – Ολυμπιακός Κυμίνων 3 – 0 α/α

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μαραθώνας 3 – 0 α/α

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Κισσός Χορτιάτη – Καμπανιακός 3 – 0 α/α

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

Πανόραμα – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 12.30
(έναντι κλειστού)            Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ (ΔΙΑΒΑΤΩΝ)       ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων         3 – 0 Α.Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ        ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (νέο)         ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 6η αγωνιστική)

Νικόπολη ΑΜΣ – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ       ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – Γ΄ΦΑΣΗ ( 16 ομάδων) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Λαγυνών – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ      ώρα : 14.10

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σϊνδου
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ      ώρα : 15.20

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – Γ΄ΦΑΣΗ ( ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 – 32 ΘΕΣΕΙΣ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Νεάπολης ANDRE VIEIRINJA – ΑΟ Μεσήμβριας (2)
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ      ώρα : 13.00

 

 

 

Κυριακή 14 Μαΐου 2017

Τελικός Αγώνας
Κατηγορία Νέων

Μεγάλος Τελικός

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2001 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα :18.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

Μικρός Τελικός

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

 

 

Τελικοί Αγώνες
Κατηγορία Παίδων

Μεγάλος Τελικός

Α.Π.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

Μικρός Τελικός

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ