ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (20 & 21/5)

125

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 20-21 Μαΐου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (20η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ντίνος Κούης (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ( Αγροτικού)     ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Σάντος – ΠΑΟΚ Θες/νίκης 2003
Γήπεδο Τριανδρίας   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2002 – Ντίνος Κούης (1)
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα ) πλαστικό   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

Ολυμπιακός Θες/νίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα ) πλαστικό   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (22η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :15.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ντίνος Κούης -ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού)      ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Μίκρας ΕΠΣΜ           ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( πρώτοι αγώνες)

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 18-05-2017
Γήπεδο Λεόντων        ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 5 – 8 ) – (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 – Πρωταθλητές Πεύκων ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 24-05-2017
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :17.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μακεδονικός
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστικό) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 9 – 16 ) – (δεύτεροι αγώνες)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΡΗΣ 2004 -ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Νικόπολης    ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Ντίνος Κούης – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού)      ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο Αινεία            (πρώην Athletic park)           ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αστέρια
Γήπεδο Δημ.Ευόσμου (πλαστικό)    ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού)      ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Γήπεδο Ηλιούπολης (πλαστικό)       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΘλητική Ακαδημία Γιαννιτσών (2) 3 – 0 α/α

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)           ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)        ώρα :17.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΤΕΡΜΩΝ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Αγίου Παντελεήμονα           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0 – 3 α/α

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0 – 3 α/α

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστικό)       ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – (ΦΑΣΗ 8 ομάδων) ( knock out)

ΑΕ Φαλήρου – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2006
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :16.00

Κεραυνός Κολχικού – ΣΑΝΤΟΣ
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :14.45

Ντίνος Κούης – ΑΟ Μεσήμβριας (1)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :11.05

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :13.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – (ΦΑΣΗ 9 – 16 ομάδων) ( knock out) ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2004 – ώρα :11.05

Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου (2) – ώρα :10.00

Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Θες/νίκης 2006 – ώρα :10.00

Αίας Ευόσμου – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :12.10

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 1ος όμιλος – (3η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΒΑΟ – Κανονιέρηδες – ώρα :09.00

ΑΠΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ- ώρα :10.15

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 2ος όμιλος – (3η αγωνιστική) KΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :09.00

Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Λητής – ώρα :10.10

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ιωνικός – ώρα :11.20

Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 3ος όμιλος – (3η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα: 11.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός – ώρα: 10.00

Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑΣ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑϊΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ- ώρα : 10.00

Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 09.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΑΡΗΣ – ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ώρα :09.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :10.00

ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 11.00

Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :12.00

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ

Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας- ώρα :12.00

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ -ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου- ώρα :12.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας- ώρα : 11.00

Α΄ Βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :11.00

Ομόνοια Σίνδου (3) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ιωνικός – ώρα :11.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007- ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ- ώρα :12.00

ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα :12.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :11.00

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

 

ΡΕΠΟ : ΔΙΟΝΥΣΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα :10.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 09.00

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ώρα :12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :11.00

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :13.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :12.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :13.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 11.00

ΑΟ Μεσήμβριας – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΒΟΛΗ

Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ