ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (27 & 28/5)

101

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 27-28 Μαΐου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΪΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (21η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ          ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ          ώρα :15.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Μπέμπηδες 2000 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ       ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :15.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (22η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ντίνος Κούης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2-6-2017
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)         ώρα :19.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( δεύτεροι αγώνες)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών (1)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα :10.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 5 – 8 ) – (δεύτεροι αγώνες)

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ         ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Μακεδονικός – ΠΑΟ Διοικητηρίο ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 31-5-2017
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :19.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αστέρια – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ       ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) – Μακεδών Ευόσμου 3 – 0 Α.Α.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0 – 3 α/α

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 3 – 0 α/α

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό)        ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0 – 3 α/α

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 α/α

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-5-2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ( knock out)

Ολυμπιακός Θες/νίκης 2006 – Μπέμπηδες 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 28-5-2017
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :13.00