ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (3/6)

88

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Παίδων και Προπαίδων, για το Σάββατο 3 Ιουνίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)               ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα :12.15
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)               ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (18η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2-6-2017
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)                ώρα :18.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (19η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΕΟΙ ΟΣΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 — ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 31-5-2017
Γήπεδο ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ  ώρα :19.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (20η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Άρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (21η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (22η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ντίνος Κούης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2-6-2017
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)                ώρα :19.15
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 5 – 8 ) – (δεύτεροι αγώνες)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Διοικητηρίου ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 31-5-2017
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :19.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 9 – 16) – (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΡΗΣ 2004
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ