ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (14-15/10)

121

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων  (11Χ11), για το Σαββατοκύριακο 14-15 Οκτωβρίου.

Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ 2002 ( 3η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBAU A.

Μπέμπηδες 2000 – Μακεδονικός —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ

Ντίνος Κούης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ—— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ερμής Ευόσμου – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ιωνικός
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ     ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ      ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Ντίνος Κούης – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Δόξα Ρετζικίου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ   ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Κανονιέρηδες – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ      ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Φοίνικας Πολίχνης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Αστέρια – Σάντος
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕ Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ

ΡΕΠΟ : ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Άρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000—— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΡΕΠΟ : ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBAU A.

Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBAU A.

ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ   ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΚΗ Β.

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄)

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕ Φαλήρου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο PLANET         ώρα :14.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο EKO ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ          ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

Εθνικός Αστέρας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Ακρίτες Συκεών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (3η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς—— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

ΧΑΝΘ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (3η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΟΚ 2005 – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΜΩΝ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΜΩΝ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

FOUL TRAINING – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο ΔΙΑΒΑΤΩΝ (ΙΩΝΙΑΣ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

Αίας Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ   ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Κανονιέρηδες – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1)
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ      ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Μακεδονικός – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Σάντος
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Αστέρια
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

Ιωάννης Παπάφης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ

SHOOTERS – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο PLANET         ώρα :17.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

Ερμής Καλαμαριάς – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο PLANET         ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ          ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Ορφέας Σουρωτής – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ    ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ      ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ      ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ          ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ : ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

ΑΕ Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

FOUL TRAINING – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΔΙΑΒΑΤΩΝ (ΙΩΝΙΑΣ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :12.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΗΣ     ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :13.30

Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΝΕΟ Β.Ι.Π.Α) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΕΠΟ : ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI A.

ΑΕ Φαλήρου – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο PLANET ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

Άρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.