ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (14/10)

73

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (14/10) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ 2002 ( 3η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-2
Απόλλων Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-1
Ερμής Ευόσμου – Άρης Θεσσαλονίκης 0-11
ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-2
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ιωνικός 2-1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-1
Ελπίδες Χαλάστρας – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 0-0
ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Ελπίδες Ηλιούπολης 4-2
Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3-7
Δόξα Ρετζικίου – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-5
ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς 0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ερμής Ευόσμου 1-1
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-2
Κανονιέρηδες – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3
Φοίνικας Πολίχνης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-0
ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Αστέρια – Σάντος 1-2
Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα 2-3
ΑΕ Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-6
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-1
ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – Κεραυνός Κολχικού 3-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ 1-3
ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3-4
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 7-0
Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς 2-1
ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας 0-4
ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-5
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1
ΑΕ Φαλήρου – ΑΟ Καρδίας 5-1
ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ 6-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής 2-3
Εθνικός Αστέρας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3-5
Ακρίτες Συκεών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 5-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (3η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Αχιλλέας Τριανδρίας 9-2
Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ 2004 1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3-1
ΧΑΝΘ – Μπέμπηδες 2000 0-15
ΠΑΙΔΩΝ 2004 (3η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Ερμής Ευόσμου 7-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Πρωταθλητές Πεύκων 1-4
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου2-1
ΠΑΟΚ 2005 – Άρης Θεσσαλονίκης 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ντίνος Κούης 2-2
ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Νέων Σίνδου 2-0
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ιωνικός 2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αναγέννηση Προχώματος 3-2
FOUL TRAINING – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1
Ελπίδες Χαλάστρας – ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1
ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) 1-4
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) 8-0
Αίας Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας 0-2
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 9-1
ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός 1-0
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0-8
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) 7-0
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Εθνικός Ευόσμου 0-17
ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς 0-3
Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ 1-0
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Ρετζικίου 11-2
Κανονιέρηδες – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) 0-4
Μακεδονικός – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 9-1
ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Σάντος 3-2
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Αστέρια 2-3
Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 8-3
Ιωάννης Παπάφης – Ακρίτες Συκεών 2-9
ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/νίκης 4-5
SHOOTERS – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 2-6
Ερμής Καλαμαριάς – ΑΕ Φαλήρου 1-7
ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας 9-0
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1
Ορφέας Σουρωτής – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αναγέννηση Ρυσίου 0-1
ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Λαγυνών 1-6
Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 2-3
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 8-0
FOUL TRAINING – Ελπίδες Ηλιούπολης 0-1
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 3-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) 0-6
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Εθνικός Λαγυνών 2-2
Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς 3-2
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός 2-2
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας 0-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2-1
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών 8-0
Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-3
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Ευόσμου 1-4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-8
Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος 1-11
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-15
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πρωταθλητές Πεύκων 0-6
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000 3-1
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Περαίας 6-1
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-7
ΑΕ Φαλήρου – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 0-5
Άρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς 4-0