ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (21-22/10)

60

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 21-22 Οκτωβρίου.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ 2002 ( 4η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Μακεδονικός – Απόλλων Καλαμαριάς —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ        ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ

Ιωνικός – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ    ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ     ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ : ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΔΗ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Ερμής Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :09.00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Πανόραμα – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

Σάντος – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Εθνικός Πυλαίας – Αστέρια
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI

Κεραυνός Κολχικού – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΑΠΕ Λαγκαδά—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αριστοτέλης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

ΡΕΠΟ : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

ΡΕΠΟ : ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ           ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ          ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΙΝΤΖΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΟΚ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ

Αρης Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (4η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ 2005
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Ερμής Ευόσμου – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Αρης Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΦΑΝΤΙΔΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

Ιωνικός – FOUL TRAINING—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ    ώρα :09.30Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ ΤΕΙ    ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ) ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο ΑΔΕΝΔΡΟΥ    ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

Δόξα Ελπίδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

Ελευθεριακός – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ      ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

Εθνικός Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

Νικόπολη ΑΜΣ – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Παύλος Μελάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :10.30

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΓΥΝ. ΑΚΑΔ./ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Αστέρια – Πανόραμα
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΣΑΝΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – SHOOTERS
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας
Γήπεδο PLANET         ώρα :14.30

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

Εθνικός Λαγυνών – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ      ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ           ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Κισσός Χορτιάτη – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΡΕΠΟ : ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – FOUL TRAINING
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :12.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ      ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Καμπανιακός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :13.30

Εθνικός Λαγυνών – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ      ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα :16.30

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

Ελευθεριακός – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :15.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΠΑΝΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

Ντίνος Κούης – Ελπίδες Σταυρούπολης—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες:ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.

ΡΕΠΟ : ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Σάντος – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΡΕΠΟ : Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ATHLETIC PARK        ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα :10.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ατέρμων- ώρα :11.00

Δόξα Αδένδρου – Αξιός Ανατολικού – ώρα :10.00

Ιωνικός – Ακαδημία Ποδ/ρου Οι Αετοί – ώρα :11.00

ΡΕΠΟ : ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SOCCER CENTER

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ντίνος Κούης (2) – ώρα :13.00

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα :09.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ερμής Ευόσμου – ώρα :10.00

Πρωτέας Ευόσμου (2) – Κεραυνός Κολχικού – ώρα :11.00

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΣ Νικόπολη – ώρα :12.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Πρωτέας Ευόσμου (1) – Ντίνος Κούης (1) – ώρα :11.00

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία ποδ/ρου Προ – ώρα :10.00

ΒΑΟ – Αστέρια – ώρα :10.00

Ελπίδες Συκεών – Κανονιέρηδες – ώρα :09.00

ΠΑΟΚ Γυναικεία ακαδημία/Λέοντες – Ακαδημία Ποδ/ρου Γ.Κούδας – ώρα :09.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΟΝΕ (παραλία)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :13.15

Ερμής Καλαμαριάς – Φίλιππος Θέρμης – ώρα :13.15

ΠΑΟ Ν. Επιβατών – Ολυμπιακός Θες/νίκης – ώρα :14.15

ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :12.30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Αξιός Ανατολικού – ώρα :12.30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :13.30

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα :13.30

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα :12.30

Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα :13.30

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΑΟΚ Γυναικεία ακαδημία/Λέοντες – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ώρα :09.00

ΑΕ Ρετζικίου – Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ώρα :11.00

FOUL TRAINING – ΠΑΟ Κουφαλίων – ώρα :11.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ – ώρα :10.00

Δόξα Ελπίδας – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) – ώρα :10.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ώρα :09.00

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) – ώρα :11.00

Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ώρα :10.00

ΑΤΕΡΜΩΝ (2007) – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :12.00

ΡΕΠΟ : Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :10.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – ART SOCCER SCHOOL- ώρα :13.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :11.00

Αριστοτέλης – Μαραθώνας – ώρα :12.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ώρα :09.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ώρα :14.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα :10.30

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων – ώρα :11.30

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού – ώρα :12.30

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – ώρα :11.30

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ώρα :12.30

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – ώρα :10.30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ώρα :11.30

Δόξα Ελπίδας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :11.30

Ελπίδες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης- ώρα :09.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – Παύλος Μελάς – ώρα :10.30

Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα :09.30

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας – ώρα :12.30

Εθνικός Πυλαίας – SHOOTERS ACADEMY – ώρα :09.30

Μπέμπηδες 2000 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ώρα :10.30

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας – ώρα :11.30

Αναγέννηση Ρυσίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :13.30

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Μακεδονικός Γέφυρας – FOUL TRAINING – ώρα :12.30

Εθνικός Μετεώρων – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :10.30

Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ώρα :11.30

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα :09.30

 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα :12.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – SHOOTERS ACADEMY – ώρα :12.00

Αναγέννηση Ρυσίου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ώρα :11.00

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ