ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (4-5/11)

158

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 4-5 Νοεμβρίου.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 1η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.

Μακεδονικός – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ.)  ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.

Μπέμπηδες 2000 – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Ντίνος Κούης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛAΙΟ) ώρα 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ     ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΡΕΠΟ : ΙΩΝΙΚΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

Ελπίδες Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI A.

ΡΕΠΟ : Ντίνος Κούης

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Κεραυνός Αγίου Παύλου ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Παύλος Μελάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα 09.00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΕ Ρετζικίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Σάντος – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

Εθνικός Πυλαίας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΑΕ Πυλαίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΡΕΠΟ : ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Αρης Θεσσαλονίκης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΡΕΠΟ : ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Αριστοτέλης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ   ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ           ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο PLANET         ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΝΕ

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 1η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ          ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΡΕΠΟ : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΠΑΟΚ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΧΑΝΘ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Πρωταθλητές Πεύκων – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Ερμής Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ 2005
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 18.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ    ώρα 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ) ώρα 14.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΣΑΠΗΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ) ώρα 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – FOUL TRAINING
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ) ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Εσπερος Τερψιθέας – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – Δόξα Ελπίδας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα 10.30

Αίας Ευόσμου – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2)
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ        ώρα 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα 17.00
Α΄ Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου – ΑΝΑΒΟΛΗ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1)
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΚ ΓΥΝ. ΑΚΑΔ./ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑΣ      ώρα 16.30

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κ.

Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Σάντος – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα 12.00

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φαλήρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.

SHOOTERS – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET         ώρα 16.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ        ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ     ώρα 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ   ώρα 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ   ώρα 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

Εθνικός Λαγυνών – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ      ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ           ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ      ώρα 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ      ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΑΕ Ευόσμου – FOUL TRAINING
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ       ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

Εθνικός Λαγυνών – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ      ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα 15.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   ώρα 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.

Νικόπολη ΑΜΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Ντίνος Κούης – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ       ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ           ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)           ώρα 13.30

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Σάντος
Γήπεδο LOVE FOOTBALL ώρα 14.00

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Εθνικός Πυλαίας – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

Αχιλλέας Περαίας – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα 11.00

Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ώρα :10.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ώρα :11.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ- ώρα :10.00

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ – 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ώρα :10.00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ώρα :13.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ώρα :12.00

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ώρα :09.00

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – ώρα :11.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΒΑΟ – ώρα :09.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) – ώρα :09.00

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ώρα :10.00

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟΚ ΓΥΝ. ΑΚΑΔ. /ΛΕΟΝΤΕΣ – ώρα :10.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ώρα :11.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΟΝΕ (παραλία)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ώρα :13.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ώρα :12.30

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ώρα :14.30

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ),

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 10.00

Αξιός Ανατολικού – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 12.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ώρα :11.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ομόνοια Σίνδου – ώρα :10.00

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ώρα :12.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – ώρα :09.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΠΑΟΚ ΓΥΝ. ΑΚΑΔ./ΛΕΟΝΤΕΣ- ώρα :10.00

Αγροτικός Αστέρας – FOUL TRAINING – ώρα :09.00

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ώρα :09.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ώρα :10.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ – ώρα :11.00

ΡΕΠΟ: – ΑΕ Ρετζικίου

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΝΕΑ ΠΟΛΤΕΙΑ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ώρα :09.00

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα :10.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :12.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :11.00

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ώρα :09.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα :11.00

Εθνικός Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς- ώρα :10.00

ART SOCCER SCHOOL – Αριστοτέλης – ώρα :14.00

Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Τριανδρίας- ώρα :12.00

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Μαραθώνας- ώρα :13.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.00

Ελπίδες Χαλάστρας – Ομόνοια Σίνδου – ώρα :11.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα :10.00

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :12.00

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ώρα :12.00

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1)

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) – ώρα :11.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Παύλος Μελάς – ώρα :10.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Ελπίδες Συκεών – ώρα :12.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ώρα :11.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων- ώρα :10.00

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

ΠΑΟΝ Επιβατών – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :12.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας – ώρα :13.30

SHOOTERS ACADEMY – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας- ώρα :09.30

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αναγέννηση Ρυσίου- ώρα :11.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας- ώρα :10.30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα :10.30

FOUL TRAINING – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :12.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών – ώρα :09.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :11.30