ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (18-19/11)

107

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας, ανακοίνωσε ότι το Σάββατο (18/11) θα διεξαχθούν μόνο οι εξ’ αναβολής αγώνες των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων και Προπαίδων 11 Χ 11, ενώ την Κυριακή (19/11) θα πραγματοποιηθούν κανονικά οι αγώνες της 3ης και της 4ης αγωνιστικής στις κατηγορίες Τζούνιορ, Προτζούνιορ και Μπαμπίνι.

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ.

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Αστέρια – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 16.30

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

FOUL TRAINING – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ (ΠΛ) ώρα: 12.15
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Ρ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Ρ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

FOUL TRAINING – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Ερμής Ευόσμου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική )
ΚΕΝΤΡΟ ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): – ώρα :10.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): – ώρα :12.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα :11.00

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :11.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων: – ώρα : 13.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα :12.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

FOUL TRAINING – ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ: – ώρα :09.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα :11.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: – ώρα :10.00

Αγροτικός Αστέρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ: – ώρα : 09.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – ώρα : 10.00

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2): – ώρα :12.00

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :10.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :11.00

Ερμής Ευόσμου – Παύλος Μελάς: – ώρα :09.00

ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: – ώρα : 09.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αριστοτέλης: – ώρα :10.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα : 11.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα :12.00

Εθνικός Πυλαίας – Μαραθώνας: – ώρα :13.00

Μπέμπηδες 2000 – ART SOCCER SCHOOL: – ώρα :14.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΙΝΔΟΥ

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα :12.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: – ώρα :11.00

ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα :12.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα :11.00

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα :13.00

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Συκεών – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): – ώρα : 12.00

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα :13.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :11.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Νίκη Ευκαρπίας: – ώρα :12.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Παύλος Μελάς: – ώρα :11.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :13.00

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα :09.30

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα :13.30

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου: – ώρα : 12.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα :10.30

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα :11.30

ΡΕΠΟ: Μαραθώνας

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Συκεών – Μακεδονικός Γέφυρας: – ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα :11.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :10.00

FOUL TRAINING – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα :12.00