ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής (3-4/2/2018)

189

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών Σαββατοκύριακου 3 και 4 Φεβρουαρίου 2018

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 13η αγωνιστική)

Ερμής Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ντίνος Κούης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Αρης Θεσσαλονίκης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΛΙΟ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΡΕΠΟ: ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Ντίνος Κούης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Δόξα Ελπίδας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Ηλιούπολης

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Κανονιέρηδες – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Ρετζικίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Εθνικός Μετεώρων – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Πυλαίας – Σάντος —– 3 – 0 α/α
Αστέρια – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Διοικητηρίου

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :
Αρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Αριστοτέλης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.30
Α΄ Βοήθειες :
Μαντουλίδης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :

Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών —- 0 – 3 α/α

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 13η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :
Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Εθνικός Αστέρας – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (13η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ 2004
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Ντίνος Κούης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (13η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟΚ 2005 – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Απόλλων Καλαμαριάς – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ντίνος Κούης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :
FOUL TRAINING – Ιωνικός———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΜΑΣ Αγχιάλου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο ΑΓΧΙΑΛΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Αίας Ευόσμου – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1)
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Εσπερος Τερψιθέας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Κανονιέρηδες – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. /Λέοντες – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης – Δόξα Ρετζικίου —- 3 – 0 α/α

Πανόραμα – Αστέρια
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Σάντος
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ερμής Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :
SHOOTERS – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :
Αναγέννηση Ρυσίου – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 ——ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (13η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Αξιός Ανατολικού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΟΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Ελλήσποντος Μαδύτου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :
FOUL TRAINING – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :
ΑΕ Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :
Καμπανιακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα: 13.00
Α΄ Βοήθειες :
ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 17.30
Α΄ Βοήθειες :

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Νικόπολη ΑΜΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Νίκη Ευκαρπίας – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΕΟ ΒΙΠΑ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :
Μακεδονικός – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :
Δόξα Ρετζικίου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Ερμής Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Σάντος
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 16.15
Α΄ Βοήθειες :
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Ερμής Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :
Μαραθώνας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.30
Α΄ Βοήθειες :
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 17.45
Α΄ Βοήθειες :

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 10.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – 0 – 3 α/α
Αξιός Ανατολικού – Δόξα Αδένδρου: – ώρα: 12.00
Ακαδημία Οι Αετοί – Ιωνικός: – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σίνδου
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): – ώρα: 09.00
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αίας Ευόσμου: – 0 – 3 α/α
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κεραυνός Κολχικού: – ώρα: 10.00
Δόξα Ελπίδας – Ερμής Ευόσμου: – ώρα: 11.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – ΑΕ Ρετζικίου: – ώρα: 12.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΒΑΟ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): – ώρα: 11.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα: 09.00
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κανονιέρηδες: – ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. /Λέοντες – Αστέρια: – ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ: – ώρα: 09.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: – ώρα: 10.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης: – ώρα: 09.00
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα: 11.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔ.
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΣΙΝΔΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ )
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 13.00
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 11.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: – ώρα: 12.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 10.00
Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα: 10.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): – ώρα: 11.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): – ώρα: 12.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
Αγροτικός Αστέρας – Λέοντες: – ώρα: 11.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 10.00
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ: – ώρα: 10.00
FOUL TRAINING – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007): – ώρα: 11.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: – 3 – 0 α/α

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) –ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: – ώρα: 10.00
Παύλος Μελάς – Ελπίδες Συκεών: – ώρα: 09.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2): – ώρα: 09.00
Εθνικός Μετεώρων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2): – 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: Ερμής Ευόσμου

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Εθνικός Πυλαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: – 3 – 0 α/α
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ART SOCCER SCHOOL: – ώρα: 11.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 10.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μαραθώνας: ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 & ώρα: 09.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 09.00
Αριστοτέλης – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ- ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ)
Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα: 13.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 12.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 11.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): – ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών – Παύλος Μελάς: – ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – Εθνικός Μετεώρων: ώρα: 12.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS
Αχιλλέας Τριανδρίας – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 09.30
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 13.30
Εθνικός Πυλαίας – Μαραθώνας: – ώρα: 10.30
Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα: 12.30
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου: – ώρα: 11.30

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Διοικητηρίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Συκεών: – ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: – ώρα: 12.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – FOUL TRAINING: – ώρα: 12.00