ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα αποτελέσματα των παιδικών

68

Το Σαββατοκύριακο, 3 και 4 Φεβρουαρίου 2018, πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες των «μικρών» του Πρωταθλήματος Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΝΕΩΝ 2002 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 2
ΝΕΩΝ 2002 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 0
ΝΕΩΝ 2002 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 2
ΝΕΩΝ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 0
ΝΕΩΝ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 4 – 1

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ1ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ : 1 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ 1ος όμιλος ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 0 – 3
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ 1ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ : 0 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ1ος όμιλος ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ :
3 – 2

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) : 2 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 3
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 2 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 0 – 2

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 3 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 6
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) : 1 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 5
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 1

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 5 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 5

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 0 – 3
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 2 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 3 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 5
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 1

ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 7 – 1
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΧΑΝΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ 2004 : 3 – 2
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 2

ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 8 – 2
ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 2 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 3

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 0 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος FOUL TRAINING – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 4 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 4 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 1 – 0

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 0 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ :
4 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) : 2 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) : 3 – 5

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 12
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) : 3 – 3
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) : 0 – 8
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 3 – 1

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 3
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 7 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 3

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 7 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΣΑΝΤΟΣ : 4 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 1 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 0

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ :
5 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 3 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 7
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος SHOOTERS – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 2 – 3

 

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΠΑΟΝΕ : 0 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 6 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 2 – 0

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 – 2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 4 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 5 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος FOUL TRAINING – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : –
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 5 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 1 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 0 – 8
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 – 4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 0 – 3
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) : 0 – 5

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος  όμιλος ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 0 – 7
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 1 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 8


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 7 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 0 – 11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 5

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ : 7 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 6 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 8

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 1 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 6
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 4 – 4

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 7
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) : 4 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 2 – 1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 7
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ : 2 – 3
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΒΑΟ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) : 2 – 11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 5 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 3 – 2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 2 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 4 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΝΕ : 5 – 0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : –

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος όμιλος FOUL TRAINING – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ : 3 – 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : –

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος όμιλος ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) : 0 – 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος όμιλος ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : –

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 – 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ART SOCCER SCHOOL : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : –