Το πρόγραμμα του 8ου Πασχαλινού Acadimies Golden Cup!

163

Δείτε αναλυτικά ολό το πρόγραμμα του 8ου Πασχαλινού Acadimies Golden Cup!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ “8ο ACADIMIES GOLDEN CUP

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ 2003 – 2004 (ΓΗΠΕΔΟ 1 – PLANET FC)

Α ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ  11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

15:00-16:30     ΠΑΟΝΕ –  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

16:30-18:00     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ –  ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

18:00-19:30     ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19:30-21:00     ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

Β ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:30     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ – ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ

11:30-13:00     ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΝΕ

13:00-14:30     ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ

14:30-16:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

Γ΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:30     ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

11:30-13:00     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

13:00-14:30     ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΟΝΕ

14:30-16:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:30-12:00     ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 3-4)

12:00-13:30     ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 1-2)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2005 – 2006 (ΓΗΠΕΔΟ JOGA BONITO)

 

Α ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

16:00-17:15     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΝΕ

17:15-18:30     ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

18:30-19:45     ΑΚ. ΠΟΔ. Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

19:45-21:00     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Β ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:10     ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

11:20-12:25     Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ –  ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

12:35-13:40     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

13:45-14:50     ΠΑΟΝΕ – ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Γ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:10     ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ –  ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

11:20-12:25     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

12:35-13:40     ΑΚ. Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

13:45-14:50     ΠΑΟΝΕ –  ΣΧOΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:30-11:45     ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 3-4)

12:00-13:15     ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 1-2)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR 2007 – 2008 (ΓΗΠΕΔΟ PLANET FC)

 

Α΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00     ΠΑΟΝΕ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

17:00-18:00     ΠΑΕ ΑΡΗΣ –  ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18:00-19:00     ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ –  ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

19:00-20:00     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – BEBIDES 2000

Β΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:00     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ. – ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

11:00-12:00     ΠΑΟΝΕ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

12:00-13:00     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ

13:00-14:00     BEBIDES 2000 – ΠΑΕ ΑΡΗΣ

Γ΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-11:00     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

11:00-12:00     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ

12:00-13:00     ΠΑΟΝΕ –  ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

13:00-14:00     BEBIDES 2000 –  ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:30-11:30     ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 3-4)

11:30-12:30     ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 1-2)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREJUNIOR 2009 – 2010 (ΓΗΠΕΔΟ 3 – PLANET FC)

 

Α ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

16:00-16:50     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

17:00-17:50     BEBIDES 2000 Σ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ

18:00-18:50     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΠΑΟΝΕ

19:00-19:50     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Β ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-10:50     ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11:00-11:50     ΠΑΟΝΕ – ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12:00-12:50     ΠΑΕ ΑΡΗΣ – ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ

13:00-13:50     ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – BEBIDES 2000

Γ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:00-10:50     ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ Β – ΠΑΕ ΑΡΗΣ

11:00-11:50     ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – BEBIDES 2000

12:00-12:50     ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

13:00-13:50     ΠΑΟΝΕ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

10:30-11:30     ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 3-4)

11:30-12:30     ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος Α ΟΜΙΛΟΥ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ (ΘΕΣΗ 1-2)