ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος υποδομών

59

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-05-2018
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. – ΠΑΟΚ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 10-05-2018
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα: 17.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-05-2018
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΠΑΟΚ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 14-05-2018
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.

ΝΕΩΝ θ 5-8 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 13.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-05-2018
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

ΠΑΙΔΩΝ θ 5-8 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

ΝΕΟΙ ΟΔ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου —— 0 – 3 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡ0 ΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

Ντίνος Κούης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 θ 5-8 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ )
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου: – ώρα: 13.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): – ώρα: 13.00
Ομόνοια Σίνδου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): – ώρα: 12.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα: 13.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 12.00
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: – ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 12.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΣΙΣΚΟΣ Φ.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. /Λέοντες: – ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – 3 – 0 α/α
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) – Αγροτικός Αστέρας: -0 – 3 α/α
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007): – ώρα: 11.00
FOUL TRAINING – ΑΕ Ρετζικίου: – ώρα: 10.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: – 3 – 0 α/α
Μαραθώνας – ART SOCCER SCHOOL: – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-05-2018 & ΏΡΑ : 09.00
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα: 09.00
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα: 10.00
Αριστοτέλης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα: 11.00
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ- ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): – ώρα: 11.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 12.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 13.00
Αξιός Ανατολικού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: – ώρα: 11.00
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): – ώρα: 12.00
Παύλος Μελάς – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 11.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009): – ώρα: 12.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): – ώρα: 11.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα: 13.30
Μαραθώνας – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 10.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 09.30
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα: 12.30
Μπέμπηδες 2000 – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα: 11.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Συκεών: – ώρα: 11.00
FOUL TRAINING – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Πηγή: http://www.epsm.gr