ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (21/10)

ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (21/10)

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (21/10) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 4η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ερμής Ευόσμου 7-0

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ντίνος Κούης 3-2

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Άρης Θεσσαλονίκης 0-4

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – Ελπίδες Χαλάστρας 4-1

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-1

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 4-3

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου 4-1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ντίνος Κούης 2-2

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας 2-5

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-4

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Φοίνικας Πολίχνης 5-3

Ερμής Ευόσμου – Κανονιέρηδες 2-0

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ρετζικίου 1-2

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Εθνικός Μετεώρων 3-0

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-0

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-2

Πανόραμα – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-1

Σάντος – ΑΕ Πυλαίας 1-0

Εθνικός Πυλαίας – Αστέρια 3-1

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Τριανδρίας 4-0

Κεραυνός Κολχικού – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 1-2

Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης 1-2

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης 3-0

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) 3-2

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αριστοτέλης 4-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαντουλίδης 5-0

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Φαλήρου 0-0

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής 4-0

Αχιλλέας Περαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0-2

Θερμαϊκός Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-0

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ακρίτες Συκεών 0-3

Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας 4-0

ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Εθνικός Αστέρας 3-1

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου 2-0

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ 6-0

ΠΑΟΚ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 6-3

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-4

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000 0-2

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (4η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας 10-1

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ 2005 1-2

Ερμής Ευόσμου – Απόλλων Καλαμαριάς 5-2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000 0-6

Άρης Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης 6-0

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Χαλάστρας 5-0

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-4

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-0

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 0-2

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)9-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) – Αίας Ευόσμου 9-1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Έσπερος Τερψιθέας 5-2

Δόξα Ελπίδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 3-3

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) 2-1

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 5-2

Ελευθεριακός – Ελπίδες Ηλιούπολης 4-2

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου 1-5

Εθνικός Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 10-0

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου – Μακεδονικός 1-8

Νικόπολη ΑΜΣ – Κανονιέρηδες 7-0

Παύλος Μελάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-1

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων 8-2

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΓΥΝ. ΑΚΑΔ./ ΛΕΟΝΤΕΣ 8-0

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ιωάννης Παπάφης 0-3

Αστέρια – Πανόραμα 3-4

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Εθνικός Πυλαίας 7-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών 2-2

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ερμής Καλαμαριάς 11-0

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – SHOOTERS 5-3

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) 0-1

ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας 2-1

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων 2-2

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ορφέας Σουρωτής 0-1

Αχιλλέας Περαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1-5

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-4

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Αναγέννηση Ρυσίου 0-6

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (4η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1

Εθνικός Λαγυνών – Ελλήσποντος Μαδύτου 3-1

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Φιλύρου 2-3

Κισσός Χορτιάτη – ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0-5

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 0-5

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – FOUL TRAINING 6-2

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου 1-2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Καμπανιακός 4-2

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 2-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης 8-3

Εθνικός Λαγυνών – Αστέρας Αμπελοκήπων 4-5

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – Νικόπολη ΑΜΣ 11-2

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0

Ελευθεριακός – Νίκη Ευκαρπίας 9-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Μακεδονικός 6-2

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ερμής Ευόσμου 0-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Σάντος – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 8-0

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 7-0

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πρωταθλητές Πεύκων 0-2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης 2-4

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Φαλήρου 0-12

Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας 9-0

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟΚ 0-7

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς 12-1

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Νέων Σίνδου 3-2

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ατέρμων 3-0

Δόξα Αδένδρου – Αξιός Ανατολικού 3-0

Ιωνικός – Ακαδημία Ποδ/ρου Οι Αετοί 3-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SOCCER CENTER

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ντίνος Κούης (2) 4-6

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ρετζικίου 2-1

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ερμής Ευόσμου 0-9

Πρωτέας Ευόσμου (2) – Κεραυνός Κολχικού 0-8

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΣ Νικόπολη 0-0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Πρωτέας Ευόσμου (1) – Ντίνος Κούης (1) 6-2

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία ποδ/ρου Προ 2-4

ΒΑΟ – Αστέρια 1-5

Ελπίδες Συκεών – Κανονιέρηδες 3-3

ΠΑΟΚ Γυναικεία ακαδημία/Λέοντες – Ακαδημία Ποδ/ρου Γ.Κούδας 4-4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΟΝΕ (παραλία)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-1

Ερμής Καλαμαριάς – Φίλιππος Θέρμης 3-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Θες/νίκης 0-4