ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11-12/11)

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11-12/11)

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 11-12 Νοεμβρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 5η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

Ερμής Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Ιωνικός
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Ρ.

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

Ντίνος Κούης – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΡΕΠΟ: Δόξα Ελπίδας

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κανονιέρηδες – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Ρ.

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Αστέρια – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ.

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Σάντος
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πανόραμα ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

ΑΕ Κρήνης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤ.

Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛ.

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΕΠΑΝΟΜΗΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝ.

ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΡΕΠΟ: Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Εθνικός Αστέρας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (5η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ ώρα: 14.00

ΧΑΝΘ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ 2004——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (5η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αρης Θεσσαλονίκης——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ.

ΠΑΟΚ 2005 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Ντίνος Κούης – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

FOUL TRAINING – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΓΧΙΑΛΟΥ ώρα: 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1)
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 10.15

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

Εσπερος Τερψιθέας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Ρ.

Μακεδονικός – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. / ΛΕΟΝΤΕΣ – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΕΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ.

Δόξα Ρετζικίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Πανόραμα – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣ.

Ιωάννης Παπάφης – Σάντος——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

Ακρίτες Συκεών – Αστέρια
Γήπεδο ΔΗΜ .ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – SHOOTERS——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ερμής Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ.

Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ.

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (5η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κεραυνός Κολχικού – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αξιός Ανατολικού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.

FOUL TRAINING – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ (ΔΙΑΒΑΤΩΝ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 11.30

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΑΪΡΗΣ Μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Παύλος Μελάς – Ελευθεριακός
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 12.45

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

Φοίνικας Πολίχνης – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

Μακεδονικός – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΝΕΟ ΒΙ.ΠΑ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Ερμής Ευόσμου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Ερμής Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

Σάντος – ΠΑΟ Διοικητηρίου:
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ.

Πρωταθλητές Πεύκων – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) —–ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΛΑ Σ.

ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ALDUBALI A.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :10.00

Δόξα Αδένδρου – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα :11.00

Ιωνικός – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα :12.00

Αξιός Ανατολικού – ΑΤΕΡΜΩΝ: 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: Ακαδημία Οι Αετοί

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα :12.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – Αίας Ευόσμου: – ώρα :10.00

Δόξα Ελπίδας – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): – ώρα :11.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΕ Ρετζικίου: – ώρα : – 09.00

Κεραυνός Κολχικού – Ερμής Ευόσμου: – ώρα :13.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) – ΒΑΟ: – ώρα :11.00

Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :09.00

ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. / ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): – ώρα :-09.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ: – ώρα :10.00

Κανονιέρηδες – Αστέρια: – ώρα :10.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα :10.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – Μπέμπηδες 2000: – ώρα : 09.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα : 11.00

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ –ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ – ΣΙΝΔΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): – ώρα :10.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): – ώρα :12.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα :11.00

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :11.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων: – ώρα : 13.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα :12.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. / ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ Ρετζικίου: – ώρα :10.00

FOUL TRAINING – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007): – ώρα :09.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Αγροτικός Αστέρας: – ώρα :09.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – ώρα :11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα :10.00

ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Παύλος Μελάς – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): – ώρα :09.00

Ερμής Ευόσμου – Ελπίδες Συκεών: – ώρα :10.00

Εθνικός Μετεώρων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: – ώρα :11.00

Ερμής Ευόσμου (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2): – ώρα :12.00

ΡΕΠΟ: Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα :09.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα :13.00

Αριστοτέλης – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα :12.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα :14.00

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ART SOCCER SCHOOL: – ώρα :10.00

Μαραθώνας – Μπέμπηδες 2000: – ώρα :11.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ: ΣΙΝΔΟΥ– ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ– ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ )

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα :12.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: – ώρα :11.00

ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα :10.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα :11.00

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα :10.00

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :11.00

Ελπίδες Συκεών – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009): – ώρα :12.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010): – ώρα :11.00

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): – ώρα :10.00

Παύλος Μελάς – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα :10.00

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα :13.30

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα : 11.30

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: – 09.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα :10.30

Μαραθώνας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα :12.30

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Μακεδονικός Γέφυρας – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :10.30

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: – ώρα :09.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – FOUL TRAINING: – ώρα :12.30

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα :11.30