ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (25-26/11)

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (25-26/11)

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για το Σαββατοκύριακο 25-26 Νοεμβρίου.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 6η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

Μπέμπηδες 2000 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΘΕΟΦΙΛΟΥ Γ.

Ντίνος Κούης – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

 

ΝΕΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Ιωνικός – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI A.

Ντίνος Κούης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου

 

ΝΕΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Ερμής Ευόσμου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Παύλος Μελάς – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΕ Ρετζικίου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κανονιέρηδες – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου —– ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Πυλαίας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αστέρια
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: Σάντος

 

ΝΕΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Αρης Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΝΕΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΘΕΟΦΙΛΟΥ Γ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Αριστοτέλης – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΘΕΟΦΙΛΟΥ Γ.

 

ΝΕΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Αναγέννηση Επανομής – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Περαίας

 

ΝΕΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 6η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ώρα: 13.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

Εθνικός Αστέρας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (6η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΧΑΝΘ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (6η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Ερμής Ευόσμου – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ντίνος Κούης—- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

ΠΑΟΚ 2005 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

Ιωνικός – Αναγέννηση Προχώματος —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

FOUL TRAINING – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑΣ Γ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Αίας Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.

Ελευθεριακός – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI A.

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2):
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

Παύλος Μελάς – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1)
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Κανονιέρηδες – Εθνικός Μετεώρων —— ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

Αστέρια – Δόξα Ρετζικίου 3 – 0 α/α

Σάντος – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00

Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

SHOOTERS – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Ερμής Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

Αχιλλέας Περαίας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 13.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – (6η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

Εθνικός Λαγυνών – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Μακεδονικός Λητής – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΝΗΣ Δ.

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Αξιός Ανατολικού – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 14.45
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΑΕ Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΗΚΑΣ Ε.

FOUL TRAINING – Καμπανιακός —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΑΪΡΗΣ Μ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Νίκη Ευκαρπίας —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

Νικόπολη ΑΜΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ALDUBALI A.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Ντίνος Κούης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ερμής Ευόσμου—- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00

Μακεδονικός – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Σάντος
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 16.30

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ——– 0 – 3 α/α

Μπέμπηδες 2000 – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

Μαραθώνας – Αρης Θεσσαλονίκης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδημία Οι Αετοί: – ώρα :11.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός: – ώρα :11.00

Δόξα Αδένδρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα :10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :10.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Κεραυνός Κολχικού: – ώρα :12.00

Αίας Ευόσμου – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: – ώρα :10.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας: – ώρα :09.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού: 3 – 0 α/α

ΑΕ Ρετζικίου – Ερμής Ευόσμου: – ώρα :11.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Κανονιέρηδες: – ώρα :10.00

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας: – ώρα :11.00

ΒΑΟ –ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ / ΛΕΟΝΤΕΣ: – ώρα :09.00

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1): – ώρα :09.00

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ – Αστέρια: – ώρα :10.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: – ώρα : 10.00

Μπέμπηδες 2000 – Αρης Θεσσαλονίκης: – ώρα :11.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα :09.00

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική )
ΚΕΝΤΡΟ ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): – ώρα :10.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): – ώρα :12.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα :11.00

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :11.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων: – ώρα : 13.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα :12.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

FOUL TRAINING – ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ: – ώρα :09.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα :11.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: – ώρα :10.00

Αγροτικός Αστέρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ: – ώρα : 09.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – ώρα : 10.00

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2): – ώρα :12.00

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :10.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :11.00

Ερμής Ευόσμου – Παύλος Μελάς: – ώρα :09.00

ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: – ώρα : 09.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αριστοτέλης: – ώρα :10.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα :14.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα :12.00

Εθνικός Πυλαίας – Μαραθώνας: – ώρα :13.00

Μπέμπηδες 2000 – ART SOCCER SCHOOL: – ώρα :11.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα :12.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: – ώρα :11.00

ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα :12.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα :11.00

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα :13.00

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Συκεών – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): – ώρα : 12.00

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα :13.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) – Εθνικός Μετεώρων: – ώρα :11.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Νίκη Ευκαρπίας: – ώρα :12.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Παύλος Μελάς: – ώρα :11.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :13.00

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα :09.30

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα :13.30

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου: – ώρα : 12.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα :10.30

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα :11.30

ΡΕΠΟ: Μαραθώνας

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Συκεών – Μακεδονικός Γέφυρας: – ώρα :11.00

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα :13.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα :10.00

FOUL TRAINING – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα :12.00